• Kategorie
  • Szukaj
  • Maski do włosów

Zadbana fryzura lepiej się prezentuje i dodaje pewności siebie. Aby była gładka i lśniąca, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Zniszczone i osłabione kosmyki warto odbudować poprzez maseczki do włosów. Działają one mocniej, niż klasyczne odżywki, a ich efekty są zauważalne już po kilku zabiegach. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy artykuły od znanych producentów. Produkty te charakteryzują się wysokiej jakości składem, przyjemnym zapachem oraz skutecznością.

Jak działają maski do włosów? Preparat należy nałożyć po umyciu głowy, a następnie pozostawić na czas określony na etykiecie. Najczęściej zaleca się, by spłukać kosmetyk po ok. 15-30 minutach. Wówczas składniki odżywcze wnikają w głąb pasm i dostarczają im niezbędnych substancji.

Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy dobrać produkt do rodzaju włosów. Istotny jest także skład maseczek. Osoby ze skłonnościami do uczuleń powinny sięgać po naturalne odpowiedniki. Wyroby te zawierają zdecydowanie mniej substancji, które mogłyby podrażniać. Z tego względu często poleca się je alergikom. 

Odżywienie i regeneracja dzięki maskom do włosów

W zależności od rodzaju preparatu, maska do włosów może działać regenerująco, odżywczo lub odbudowująco. Z artykułów nawilżających mogą skorzystać osoby, które zmagają się z puszeniem. Wyroby wzmacniające będą zaś docenione przez ludzi z przerzedzoną fryzurą. Substancje zawarte w specyfikach pobudzają cebulki i powodują wzrost nowych pasm.

Jeśli pragniesz zyskać piękne i zadbane kosmyki, poznaj nasz asortyment masek do włosów! Zapraszamy na zakupy.

maski do włosów

Kategorie