• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki do opalania i kremy przeciwsłoneczne

 

Korzystanie z uroków lata może okazać się niebezpieczne. Nieodpowiednia ekspozycja na działanie promieni słonecznych często prowadzi do oparzeń naskórka, a nawet do groźnych chorób przewlekłych. Aby się przed tym uchronić, warto sięgnąć po kosmetyki do opalania. Balsamy i kremy chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV i jednocześnie pomagają osiągnąć piękną, zdrową opaleniznę.

W naszej ofercie umieściliśmy produkty o sprawdzonym składzie. Wybrane z nich są wzbogacone o wyciągi ziołowe, ekstrakty z owoców oraz olejki eteryczne. Dzięki temu zachwycają swoim zapachem i dodatkowo pielęgnują naskórek.

 

Szeroki wybór kremów do opalania

W tej kategorii odnajdziesz wiele kosmetyków do opalania z różnym filtrem. Krem z SPF 50 najlepiej sprawdzi się u osób z bardzo jasną karnacją. Takie artykuły są dedykowane także ludziom z wrażliwą cerą oraz piegami. Jeśli masz ciemniejszą skórę, możesz zdecydować się na wersje z nieco mniejszą ochroną. Wówczas dobrym wyborem będzie krem przeciwsłoneczny z oznaczeniem 20 lub 30. Aby zachować maksymalne bezpieczeństwo, należy pamiętać o regularnym nakładaniu balsamów. Zazwyczaj aplikuje się je co ok. 3-4 godziny oraz tuż po wyjściu z wody.

Jak rozpoznać dobry wyrób? Powinien mieć on konsystencję, która łatwo rozprowadzi się po całym ciele. W dostępnych u nas kosmetykach często występują też witaminy i minerały. Ich obecność poprawia stan naskórka i przyspiesza jego regenerację. W ofercie sklepu internetowego umieściliśmy produkty m.in. w formie sprayów, mgiełek, mleczek oraz emulsji. Jeśli poszukujesz balsamów, dzięki którym Twoje opalanie będzie bezpieczniejsze, koniecznie poznaj nasz asortyment!

 

Kategorie