• Kategorie
  • Szukaj
  • Farby i szampony do koloryzacji włosów

Zmiana koloru kosmyków to krok, który pozwala poczuć się świeżo i oryginalnie. Nowa fryzura może także oznaczać rewolucje w życiu. Decydując się na nią, warto rozważyć wybór delikatnych produktów farbujących. Jedną z alternatyw są szampony do koloryzacji włosów. Nie są one tak silne, jak substancje wykorzystywane przez fryzjerów. Jednocześnie przynoszą zadowalające efekty i pozwalają cieszyć się piękną fryzurą przez dłuższy czas.

Kiedy można sięgnąć po szampon koloryzujący? Przede wszystkim wtedy, gdy po raz pierwszy zmieniasz kolor włosów. Większość preparatów zmywa się po ok. 28 myciach, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy dany odcień spełnia Twoje oczekiwania.

To również dobre rozwiązanie dla tych, którzy poszukują delikatnych kosmetyków na włosy. Szampony koloryzujące nie mają szkodliwych substancji i rzadziej wywołują podrażnienia. Z tego względu są polecane alergikom i osobom z wrażliwą skórą. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy artykuły w wielu kolorach, dlatego każdy może odnaleźć coś dla siebie. Zapraszamy na zakupy!